İçeriğe geç

Bir sonraki adım!

Merhabalar, hep birlikte kocaman bir yılı daha geride bıraktık. Tam tamına 365 gün. 2019 yılı teknoloji ve iOS dünyası adınada keyifliydi. Biz geliştiriciler için Swift dili ve iOS gelişmeye devam etti.

2018 yılının son günlerinde 2019 yılı için aklımda yapmam gereken ve istediklerimi yıl boyu gerçekleştirmekten oldukça mutluyum. Aynı şekilde 2020 yılıda benim için yaptıklarımın ve yapacaklarımın bir sonraki adımı olacak. Bu yılda her geçen yıldan daha fazla çalışıp, üstüne ekleyerek daha fazlasını yapmaya gayret edeceğim. Bilmeliyiz ki Yazılım ve teknoloji dünyası yerinde duranları sevmez. Sürekli olarak ilerlemek ve gelişmek gerekir. Bu yıldan ve ilerleyen yıllardan en büyük isteğim yaptığım işi bir sonraki aşamasına taşıyarak daha global ölçekte ürünler ve yazılımlar ortaya koymak olacak. Bununla birlikte öğrendiklerimi sizlerle paylaşarak bilgiyi yaymak ve diğer geliştiriciler ile paylaşmak olacak. Eğitim içeriklerimi belkide yazılı içeriklerin yanında video içeriklerinede yer vermeyi düşünmekteyim.

2019 yılını tam tamına 512 adet blog yazısı ile tamamlamış bulunmaktayım. Bu yılda sizlere öğretici ve direkt olarak amaca yönelik içerikler paylaşmaya devam edeceğim. Her zaman en iyisini yapmak için gayret etmeliyiz ancak en iyisini yaptığımızı düşündüğümüz şey hiç bir zaman en iyisi olmayacak. Bu yeni yılda ve gelecekte kendime ve isteyenlere sağlıklı, başarı dolu, sevgi dolu bir yıl, ömür diliyorum. Kalbimiz temiz, yolumuz açık olsun.

Kod ve yeni fikirlerle dolu günlerde görüşmek üzere 😉

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Kenan Atmaca