İçeriğe geç

Bir sonraki seviye 2021

Merhabalar, Bir birinden farklı anılar ve olaylarla dolu 365 günün ardınan yeni bir yıla adım atacağız. Her yeni yıl yeni adımlar, yeni hayaller ve amaçlar için bir başlangıç noktası.

Kişisel olarak 2020 yılı benim için güzel geçti. 2019 yılında amaçladıklarım ve yapmak istediklerimi gerçekleştirdim. Mesleğimde bir çok yeni çok önemli konular öğrendim ve yazılımsal olarak ve uygulama kalitesi olarak kendimi bir sonraki seviyeye taşıdım. Bununla birlikte uygulamayı parasallaştırma, gelire dönüştürme konusunda büyük adımlar attım. Müşterilerime yaptığım uygulamalar ile onlara ciddi paralar kazandırdım ve kendi şirketimi kurdum. Yeni yılda ve gelecektede bu yaptıklarımın dahada fazlasını 2021 yılı içerisinde yapmak istiyorum. iOS üzerinde ve yazılım kalitesi olarak kendimi dahada ileri seviyelere çıkararak premium uygulamalar geliştirmek ve doğru stratejiler kullanarak öğrendim ve öğreneceğim marketing yöntemleri ile bunları App Store içerisinde çok iyi konumlara getirmek istiyorum.

2020 yılı dünya için kötü bir yıl olmuş olabilir ancak fırsatlar hep vardır ve sizi bekler. Doğru fırsatları doğru zamanda kullanırsanız öne geçersiniz. Bu hep böyle olmuştur. O yüzden komplo teorilerine kulak asmadan yeni yıla multi pozitif girerek amaçlarınız üzerinde yoğunlaşıp onlara yaklaşmak için çaba sarfedin. İstekli olun, pes etmeyin ve sürekli denemekten çekinmeyin. Hatalar ve kaybedilenler size ders olarak gelecek projeleriniz ve hayatınızda her hangi bir konuda yardımcı olacak.

Bu yeni yılda ve gelecekte kendime ve isteyenlere sağlıklı, başarı dolu, sevgi dolu bir yıl, ömür diliyorum. Kalbimiz temiz, yolumuz açık, başarımız daim olsun.

Parlak fikirler ve kod dolu günlerde görüşmek üzere..

Mutlu yıllar 😉

 

 

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Kenan Atmaca