İçeriğe geç

Her şey daha yeni başlıyor

Merhabalar, koskoca bir yılı daha geride bıraktık. Acısıyla tatlısıyla benim için güzel bir yıldı. 2018 yılı benim için yeni deneyimler kazandığım ve kendimi bir sonraki seviyeye çıkardığım bir yıl oldu.

2019 yılındada hedefime ve varmak istediğim noktaya en hızlı şekilde ulaşmak için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Bu yolda kendimi geliştirmeye, daha kaliteli ürünler ortaya çıkarmaya ve sizlere öğrendiklerimi paylaşmaya gayret edeceğim. Tabi her yıl edindiğimiz deneyimler bizi dahada olgunlaştırır. Hatalar ve başarısızlıkları her zaman deneyim olarak görür, başarı öncesi edinilen eylemler olarak hayatımda tutarım. Bu yüzden asla pes etmeden çalışmak ve denemekten yorulmamamız gerekir. Eğer pes etmiş iseniz yenilmişsiniz demektir.

Bunların yanı sıra yıl içerisinde bir çok yeni teknolojik haber bizleri bekliyor. iOS 13 ve Swift 5 aramızda katılacak. Bende zaman buldukça paylaşımlar yapmaya devam edeceğim. 2018 yılını şimdilik tam 418 adet yazı ile tamamlıyorum.

Her zaman en iyisini yapmak için gayret etmeliyiz ancak en iyisini yaptığımızı düşündüğümüz şey hiç bir zaman en iyisi olmayacak. Bu yeni yılda ve gelecekte kendime ve isteyenlere sağlıklı, başarı dolu, sevgi dolu bir yıl, ömür diliyorum kalbimiz temiz, yolumuz açık olsun.

Kod dolu günlerde görüşmek üzere 🙂

 

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Kenan Atmaca